Pobjeda Splita u LZP

Košarkaši Splita pobijedili su Goricu u 2. kolu Lige za prvaka rezultatom 75:56. Najefikasniji i najbolji kod Splita je bio Josip Jukić, koji je ostvario ‘double-double’ učinak sa 17 postignutih poena i 12 skokova.

Žuti su otpočetka krenuli agresivno i nisu dopuštali protivniku da se rezultatski približi. Na poluvremenu je bilo +13, a najveću prednost imali su u trećoj četvrtini (25 koševa prednosti). U posljednjoj dionici Gorica je tek malo ublažila poraz.

Split: Subotić (8), Kalajžić (8), Kotrulja (3), Markulin (3), Filipović (11), Dijan (6), Matić (6), Jukić (17), Vučić, Đugum (1), Ćubela (5), Širko (7).

Gorica: Anzulović, Kapusta, Šutalo, Petrović (6), Jelenek (7), Mašić (13), Konjević (7), Zrnić (14), Papac (5), Demo (1) Prgomet (3), Žganec.